skórzane fotele pasażera

Wnętrze

Czyszczenie detailingowe i renowacja wnętrza samochodu

Wygląd i stan samochodu wiele mówi o jego kierowcy.  Zaniedbana, poplamiona tapicerka, zużyte i brudne plastiki, czy piach na wykładzinie znacznie zmniejszają też wartość pojazdu, nie mówiąc już o komforcie i czerpaniu przyjemności z podróży.   Czas wtedy na gruntowne porządki. Girls Do it Better Detailing w Giżycku oferuje Ci kompleksowe usługi z zakresu pielęgnacji wnętrza pojazdu.

Pranie tapicerki i wykładziny

W naszym profesjonalnym punkcie detailingu „czepiamy się szczegółów” i zauważymy każdą plamkę.  Kiedy wnętrze Twojego samochodu potrzebuje już odświeżenia, proponujemy profesjonalną pielęgnację tapicerki i wnętrza pojazdu.  

Pranie tapicerki (fotele, boczki, dywaniki) i wykładziny jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które zauważają, że tapicerka ich samochodu straciła pierwotny wygląd, jest silnie zabrudzona, poplamiona, czy  też została „ozdobiona” przez małych pasażerów.

Pranie tapicerki samochodowej wykonujemy używając profesjonalnego sprzętu piorącego oraz najlepszych środków chemicznych na rynku.

Bonetowanie podsufitki

Bonetowanie podsufitki, czyli ręczne czyszczenie jej za pomocą mikrofibrowych ściereczek do ściągania brudu i odpowiednio dobranej chemii zapewni dokładność i delikatne obejście się z materiałem osłaniającym dach pojazdu.  Jej właściwe wyczyszczenie wymaga cierpliwości i wiedzy, a nieumiejętne podejście do tematu może być tragiczne w skutkach.

Czyszczenie i zabezpieczenie skórzanej tapicerki samochodowej

Powierzchnia skórzanej tapicerki w aucie po pewnym czasie przestaje zachwycać swoim wyglądem.  Nasza usługa czyszczenia skór samochodowych przywróci im dawny splendor.

Usuniemy każde nawet najmniejsze zabrudzenie i na koniec naniesiemy specjalistyczny preparat odżywiający i konserwujący, który zabezpieczy skórzaną tapicerkę przed ponownym zabrudzeniem.

Zabezpieczymy Twoją skórzaną tapicerkę dedykowaną powłoką ceramiczną, która jest nanocząsteczkowa siecią ceramiczną i która pozawala skórze swobodnie oddychać, a jednocześnie chroni ją przed promieniowaniem UV, nie pozwalając jej wyblaknąć.  Dodatkowo odnawia kolory i przywraca im pierwotny blask.  Przy matowej tapicerce, matowe wykończenie zostaje nienaruszone.  

Jest to bardzo trwałe rozwiązanie, gdyż powłoka ceramiczna może utrzymywać się nawet do 12 miesięcy.  Bardzo dobrze odpycha brud, dzięki czemu powierzchnia jest łatwa do czyszczenia.  Jest również odporna na wodę, więc nie dopuszcza, aby skóra chłonęła ciecz.

Zabezpieczenie tapicerki materiałowej dedykowaną powłoką hydrofobową

Również dla tapicerki tekstylnej oferujemy specjalny impregnat, który chroni tapicerkę matriałową przed wchłanianiem wilgoci i odpycha brud ułatwiając czyszczenie i utrzymanie jej w czystości.

Naprawa i regeneracja tapicerki skórzanej

Nawet najlepsza jakościowo skóra, narażona na tarcie, zużywa się z biegiem lat i przestaje efektownie wyglądać.  Można ten proces znacznie opóźnić poprzez pielęgnację skórzanych powierzchni, lecz kiedy zauważymy, że barwnik na skórze zaczyna się wycierać, to jest już najwyższy czas na renowację poszycie skórzanego.  Jeżeli wykonamy ją zbyt późno, to może powstać defekt poszycia skutkujący trwałym uszkodzeniem tapicerki.

Proces renowacji poszycia skórzanego polega na przywróceniu skórze pierwotnego wyglądu.  Po odpowiednim przygotowaniu powierzchni i dobraniu koloru, aplikowany jest lakier zabezpieczający o odpowiednim stopniu połysku.

Każdy przypadek jest indywidualnie diagnozowany i koszt renowacji i szczegóły procesu będą omawiane zanim przystąpimy do naprawy.  

Unikamy wszelkich szpachli, które tak naprawdę nie są zbyt trwałe i często nie przynoszą zadowalających efektów.  Dobieramy odcień i lakierujemy skórę. Po takim zabiegu zabezpieczamy lakierem ochronnym skórzaną powierzchnię, a po 8 godzinach impregnujemy poszycie, dzięki czemu powierzchnia będzie gotowa do użycia.

Naprawa i regeneracja elementów plastikowych

Plastiki samochodowe będą jak nowe bez konieczności wymiany.  Drobne otarcia i zarysowanie przydarzają się każdemu i skutecznie psują wygląd i obniżają wartość rynkową auta.  Różnego rodzaju niewielkie uszkodzenia plastikowych powierzchni auta mogą być usunięte w łatwy sposób.  Stosujemy nowoczesne metody naprawy tworzyw sztucznych zapewniając wysoką wytrzymałość.  

Specjalna, porowata warstwa maskuje reperowany obszar, a warstwa koloru zapewni idealny odcień. Dzięki idealnemu dopasowaniu koloru oraz struktury materiału, uszkodzenia stają się całkowicie niewidoczne.  Miejsca uszkodzeń wypełniane są specjalnymi siatkami, które gwarantują wysoką jakość naprawy i długotrwały efekt.