wysprzątane wnętrze samochodu

Inne

Ozonowanie

Ozonowanie pojazdu skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy, pleśń, bakterie i wirusy.  Ozon rozkładając się, uwalnia cząsteczkę tlenu, która neutralizuje związki chemiczne w wyniku łączenia się z nimi.  Pozostały ozon samoczynnie rozpada się do tlenu, co sprawia, że jest on bardzo bezpieczny, przyjazny środowisku oraz nie niszczy przedmiotów znajdujących się w pomieszczeniu.  Czyszczenie wnętrza samochodu z zastosowaniem ozonu jest dużo bardziej efektywne niż tradycyjne z zastosowaniem środków chemicznych.  Jest on o wiele skuteczniejszy od chloru i jest w stanie dotrzeć do wszystkich nawet bardzo trudno dostępnych miejsc.  Podczas zabiegu ozonowania czyścimy i odgrzybiamy również wentylację i klimatyzację.  Ozon jest świetnym sposobem na usuwanie brzydkich zapachów, ponieważ trwale usuwa związki organiczne odpowiadające za zapach, a nie tylko maskuje go.  Skutecznie usuwa zapachy takie jak: dym papierosowy, zapach wilgoci, stęchlizny, spalenizny, zapachy odzwierzęce, zapach wymiocin, odchodów, fermentacji.  Dlatego po wykonanym ozonowaniu czuć świeżość, co znacznie poprawia komfort jazdy i podnosi jego atrakcyjność dla potencjalnego nabywcy.

Przygotowanie auta do sprzedaży

Detailing samochodu to najlepsza inwestycja przed prezentacją auta potencjalnemu kupcowi.  Kupujemy oczami, a nic tak nie przyciąga, jak piękna, błyszcząca i zadbana karoseria, czysta tapicerka, wypielęgnowane obicia skórzane i zapach auta, jak gdyby wyjechał właśnie z salonu.
Odwiedź nasz punkt marine & car detailingu w Giżycku.  Sprawdzimy stan karoserii i wnętrza Twojego samochodu oraz zaproponujemy najskuteczniejsze rozwiązania, aby zapewnić perfekcyjny stan pojazdu i podwyższyć jego wartość na rynku.  

Zmiana koloru auta folią

Zmiana koloru auta przy zastosowaniu folii – tak zwany wrapping - to możliwość uzyskania całkiem nowego wyglądu samochodu bez nieodwracalnego lakierowania karoserii. Jednocześnie stanowi zabezpieczenie oryginalnej powłoki lakierniczej przed zarysowaniami, odpryskami oraz niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.  Paleta kolorów, odcieni czy struktur jest tak bogata, że każdy znajdzie coś dla siebie. Folię możemy demontować w dowolnym momencie bez jakichkolwiek oznak klejenia i proces jest całkowicie odwracalny.