polerowanie lakieru

O nas

Poznajmy się

polerowanie łodzi

Girls do it better Marine &Car Detailing jest od trzech lat prowadzona przez Annę Satkiewicz, dziewczynę, która kocha motoryzację i piękno lśniącego lakieru. Jako że baba, to czepia się szczegółów:  wszystko musi być idealnie doczyszczone, precyzyjnie dopracowane, a sam pojazd, czy łódź ma wyglądać lepiej niż kiedy wyjeżdżały po raz pierwszy z salonu.

Ania jest z wykształcenia prawnikiem, a swoją cierpliwość, precyzję i poszukiwanie najlepszych rozwiązań gładko przeniosła z branży prawniczej  do motoryzacyjnej.  Ustawicznie podnosi swoje kwalifikacje, pomimo  szeregu odbytych szkoleń z zakresu detailingu, regeneracji skórzanej tapicerki w Colourlock, auto detailingu, czy korekt lakieru. Specjalnie dla niej przygotowano autorskie szkolenie marine detailing.

Tak dobre przygotowanie merytoryczne i lata praktyki sprawiły, że firma Girls do it better nieprzerwanie oferuje najwyższą jakość usług i stale nawiązuje nowe kontakty i współpracuje z topowymi studiami detailingowymi w całej Polsce, aby zapewnić najlepsze usługi swoim Klientom.

W Girls do it better Marine &Car Detailing oferowane usługi są zawsze idealnie dopasowane do potrzeb Klienta, a  jakość wykonania i zadowolenie Klientów są naszym celem nadrzędnym. Ogromne doświadczenie i szereg specjalistycznych szkoleń gwarantuje najlepszy i bezpieczny auto i marine detailing w Giżycku i okolicach.