girls do it better  logo pełna wersja

Marine & Car Detaling

Girls do it Better marine & car detailing to studio zaawansowanej kosmetyki samochodowej w Giżycku.  Naszą specjalizacją jest renowacja, pielęgnacja i zabezpieczanie wszystkich elementów nadwozia oraz wnętrza samochodów, motocykli i łodzi, zarówno tych nowoczesnych jak i zabytkowych.

Girls do it Better

lampy amerykańskiego oldtimera

Dlaczego dziewczyny są lepsze w auto detailingu?   Detail oznacza szczegół. Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach i że gdzie diabeł nie może, tam babę pośle. Przypadek?  Wiemy jak dbać o wizualną atrakcyjność i celem naszych działań jest podniesienie walorów estetycznych pojazdów i łodzi, przedłużenie ich żywotności i zwiększenie wartości rynkowej.

Wypielęgnowany samochód to dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.  Każdy pojazd wymaga indywidualnego podejścia, każdy ma swoją niepowtarzalną historię i wymaga innej pielęgnacji, aby zapewnić nieustannie lśniący lakier i perfekcyjny wygląd.

Kosmetyka aut Giżycko.  Oferujemy specjalistyczne mycie samochodu, czy łodzi profesjonalną chemią, gwarantującą pełne bezpieczeństwo lakieru, tapicerki (także skórzanej) oraz elementów chromowanych.  Poradzimy sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami tak, aby Twój pojazd był zadbany i wypielęgnowany, jak gdyby wyszedł z najlepszego CAR SPA, a Ty i Twoi pasażerowie cieszyli się komfortem podróży.

Zalety

Niezależnie od modelu i wieku powierzonego nam auta do każdego projektu podchodzimy z pasją i zaangażowaniem.

ikona precyzji

Precyzja

Dbałość o szczegóły sprawia, że każdy pojazd wyjeżdżający z naszego studia wygląda jak nowy.

ikona doświadczenia

Doświadczenie

Wiele lat praktyki zostawiło z nami setki zadowolonych Klientów i mnóstwo udanych renowacji

ikona szybkości

Szybkość

Umawiając się z nami możesz być pewny, że  wykonamy usługę w wyznaczonym terminie.

ikona profesjonalizmu

Profesjonalizm

Posiadamy certyfikaty umiejętności i używamy tylko sprawdzonych i najlepszych kosmetyków i narzędzi

polerowanie felg

Przygotowanie auta do sprzedaży?   Detailing samochodu to najlepsza inwestycja przed prezentacją auta potencjalnemu kupcowi.  Kupujemy oczami, a nic tak nie przyciąga, jak piękna, błyszcząca i zadbana karoseria, czysta tapicerka, wypielęgnowane obicia skórzane i zapach auta, jak gdyby wyjechał waśnie z salonu.

Odwiedź nasz punkt marine & car detailingu w Giżycku.  Sprawdzimy stan karoserii i wnętrza Twojego samochodu oraz zaproponujemy najskuteczniejsze rozwiązania, aby zapewnić perfekcyjny stan pojazdu.  Zajmujemy się również nienagannym wyglądem łodzi, jachtów i skuterów wodnych.  Podjedziemy do Ciebie w każdym miejscu na Mazurach.  Sprawdź zakres usług na naszej stronie i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Czym się zajmujemy

Zadzwoń teraz na 884 651 191

formularz kontaktowy

Opinie

„Nie myślałam, że mój samochód może jeszcze tak wyglądać.  Lakier wygląda jakby był na nowo położony, a tapicerka pachnie nowością pomimo wielu lat jeżdżenia z psem jako pasażerem.  Bardzo dziękuję!”  Ania P.

Ania P.
Klient - prywatny

„Bardzo miła, szybka obsługa.  Reflektory w samochodzie jak nowe!”

Piotr Ochorowicz
Klient - prywatny
Icons made by monkik from www.flaticon.com